Kościuszki 68
34-300 Żywiec
tel. 033 861 41 56
sjo@thesimple.pl

Jeśli chcesz aby Twoje dziecko już od najmłodszych lat uczyło się języka angielskiego pod fachowym
okiem lektora, przy tym
przeżyło niesamowitą przygodę
ze światem baśni i bajek
przyjdź do nas!!!

Nasza szkoła pozwoli zagłębić się najmłodszym w miły i przyjemny sposób w języku angielskim, przeprowadzając ich przez świat bajek, zabaw, tańca, śpiewu i muzyki. Zajęcia są dostosowane do rozwoju emocjonalnego najmłodszych, co zapewnia im pozytywne doznania w kontakcie z nauką języka, a przez to motywuje ich do kontynuacji nauki w wieku szkolnym oraz w znacznym stopniu ją uproszczą na dalszym etapie ścieżki edukacyjnej.

Zajęcia oparte są ściśle o autorski program nauczania, osiągane rezultaty są mierzalne, każdy lektor prowadzi stosowną dokumentację, stwierdzającą postęp uczniów, a to umożliwia rodzicom ścisłą kontrolęosiągnięć swoich pociech. Po zakończeniu kursu każdy uczeń otrzyma certyfikat ukończenia poziomu.

Nasi lektorzy to specjaliści w nauczaniu dzieci, którzy poza wysokimi kwalifikacjami filologicznymi, pedagogicznymi jak również dużym doświadczeniem wykonują swoją pracę z ogromną pasją i zaangażowaniem, szukając niestandardowych rozwiązań pedagogicznych nawiązując szybkii długotrwały kontakt z dziećmi odnoszą sukces w nauczaniu najmłodszych.

Copyright © TheSimple 2011projekt i wykonanie: