Kościuszki 68
34-300 Żywiec
tel. 033 861 41 56
sjo@thesimple.pl

Polska jest jednym z największych państw Europy Wschodniej, od 2004 roku członkiem Unii Europejskiej. Stolicą Polski jest Warszawa , jej liczbę mieszkańców szacuje się na około 39 milionów. Jej obszar liczy około 322,577 km2.

Polska jest państwem o ugruntowanym systemie rządów demokratycznych, z bogatą historią, ogromnym dziedzictwem kulturowym oraz pięknymi krajobrazami, fauną i florą.
Polska flaga utworzona jest z dwóch równych, poziomych pasów: białego i czerwonego. Oficjalnie została ona uznana jako symbol narodowy w 1919 roku - rok po odzyskaniu przez Polskę niepodległości.

Szkoła Języków Obcych The Simple oferuje kursy języka polskiego
Proponujemy zajęcia : indywidualne lub grupowe, na każdym poziomie zaawansowania.

• Profesjonalne szkolenie prowadzone WYŁĄCZNIE przez lektorów którzy specjalizują się w nauczaniu obcokrajowców.
• Duży nacisk na mówienie i poszerzanie zasobu słownictwa, co szybko przekłada się na swobodne porozumiewanie się z otoczeniem w języku polskim.
• Ćwiczenie realnych sytuacji z otoczenia Kursanta.
• Elastyczny grafik zajęć.
• Autorskie programy nauczania.

Naszym celem jest ułatwienie słuchaczom efektywnego opanowania praktycznej umiejętności posługiwania się językiem w jak najkrótszym czasie.
Kursy języka polskiego prowadzone są metodą komunikacyjną, wprowadzającą uczestników w świat prawdziwego języka polskiego, używanego przez Polaków.
Z doświadczenia wiemy, że osoby, które podejmują naukę języka polskiego nie mają zazwyczaj czasu i możliwości na długie i tradycyjne kursy semestralne. Mają określony cel i wymagania, np. krótki pobyt, szybkie nawiązanie współpracy z polskimi klientami, często powody osobiste. Z tego względu program jest opracowywany według indywidualnych potrzeb słuchaczy lub grupy.
Nasi lektorzy to nauczyciele z wykształceniem lingwistycznym, znający przynajmniej 2 języki, którzy specjalizują się w nauczaniu języka polskiego dla obcokraj

Copyright © TheSimple 2011projekt i wykonanie: